Щоб зубки були здорові
![](https://dzhereltse.org/wp-content/uploads/2020/11/zobrazhennya_viber_2020-11-02_12-24-26-1.jpg)
25.10.2020
Нещодавно першокласники нашої школи одержали неабиякі знання від компанії “Colgate”. Завдяки реалізації проекту “Яскраві усмішки, яскраве майбутнє” кожен учень отримав пакет із фірмовими засобами для догляду за ротовою порожниною: яскравими зубними щіточками та пастами. А також позитивні емоції й можливість дізнатися трішки більше про те, наскільки важливим є систематичний догляд і гігієна зубів.
Початкова школа “Джерельце” висловлює велику подяку компанії “Colgate” за таку чудову ініціативу та популяризацію здорового способу життя серед наших маленьких школярів.