Шановна родино, #початковашколаДжерельце!

Шановна родино, #початковашколаДжерельце!

Завершився дуже складний для нас усіх тиждень 🔥, тиждень вимушеного дистанційного навчання 💻📱.
За цей час ми разом зробили велику роботу:
✔️Адміністрація школи щоденно відслідковує процес навчання та виконання завдань учнями школи, і ми постійно даємо підтримку і рекомендації щодо оптимізації процесу навчання.

✔️Комунікацію учнів класів вчителі здійснюють за посередництвом батьків у чатах у Viber. Діти отримали завдання і старанно працювали. Дякуємо батькам, які активно долучились, щоб організувати навчання вдома, допомогти дітям! Ознайомитися з процесом дистанційного навчання можна на сайті школи dzhereltse.org на сторінках вчителів.

✔️Хочемо провести аналіз першого тижня нашої співпраці Ми визнаємо і розуміємо, що в нас не все гладко, але ми працюємо над тим, щоб навчання наших учнів було максимально комфортним, цікавим і корисним. Тому будемо вдячні за зворотній зв’язок від батьків у анкеті внизу ⬇️.

✔️З понеділка ми поступово переведемо спілкування в Google-Classroom, бо віримо, що наші учні, звісно, з підтримкою батьків, теж готові до цього.
Дистанційне навчання через платформу Google-Classroom, плануємо ввести централізовано, згідно рішення управління освіти. Буде потрібна допомога батьків, які через свої акаунти долучаться, щоб допомогти дітям! Пояснення та інструкції, коди входу будемо надавати відповідно до процесу впровадження.

✔️Зі свого боку нагадуємо батькам: сьогодні ви є нашими партнерами. Тому просимо вас про подальшу підтримку, допомогу своїм дітям дотримуватися режиму дня, обов’язково не забути включити питний режим та постійне миття рук 👐🏻, відпочинок між виконанням завдань, започаткувати читати улюблену книгу 📚, слухати музику 🎶 та дивитись фільми 🎬, а також разом обговорювати їх 👨👩👧👦, важливий здоровий сон.

✔️Просимо також, підтримуйте дітей. У жодному разі не робіть завдання замість дитини! Але і не змушуйте працювати до ночі. Пам’ятайте: найкраще виконувати завдання у першу половину дня, тож рекомендуємо займатись навчанням нашим учням до обіду. По обіді сплануйте, будь ласка, вашу спільну з дитиною діяльність: малювання, читання, фізичні навантаження тощо.

!️Наступний тиждень 23-27.03 маємо канікули. Проте канікули не такі, як завжди, не забувайте про самоізоляцію 😷, зараз це дуже важливо! Щоб ви не нудьгували, ми надамо рекомендації ✏️ щодо цікавого і корисного проведення часу протягом наступного тижня.
‼️А колектив школи в той час працюватиме над вдосконаленням застосування новітніх технологій та вашими рекомендаціями і побажаннями, щоб повернення до навчання було якісним і цікавим 🎯!

З турботою про кожного,
Світлана Мазур та колектив #початковашколаДжерельце

➡️ Анкета для батьків:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjQUJPM0iT3pLL-WMq5BCxmAoTggHwsiTG22lioEntj_55tg/viewform