Проєкт “Розумники” – це працює!

Ми продовжили проєкт “Розумники” спільно з «Розумники» Smart Kids. Цього року працювали учні 4-А класу з вчителькою п.Оленою Миловою.

Електронні засоби навчання – наші гарненькі планшети – сучасні помічники вчителя! В інтерактивних завданнях, які використовуються в проєкті «Розумники», вдало поєднані тексти, озвучення, малюнки та анімація. Канали сприйняття – зір, слух, тактильні відчуття максимально задіяні, діти легко засвоюють матеріал.

Самі завдання – ілюстрована гра із сюжетом, герої якої реагують на правильні і неправильні дії учнів. Діти миттєво бачать результат виконання та можуть його покращити.

Мета – зацікавити та мотивувати учнів, включити в активну роботу під час уроку та виконувати самостійно домашні завдання.

Діти працювали у 2023-24 н.р. захоплено і зацікавлено, змагаючись і підтримуючи один одного. Набуті знання наші четвертокласники-випускники використають на вступних тестуваннях до нових своїх закладів освіти – шкіл, гімназій, ліцеїв. У добру путь, джерельчатка! Ми впевнені, що заклали у вас добрі основи знань.

 

© Dzhereltse. All rights reserved 2024. 
Facebook | YouTube