На тренування до ФК Pokrova Lviv AMP
![](https://dzhereltse.org/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-22_18-52-19-4.jpg)
22.05.2024
Учні 4-А завітали у гості до футбольного клубу
Pokrova Lviv AMP – першої футбольної команди в Україні, у складі якої є військові, що отримали ампутації під час бойових дій. Наші діти змогли відчути себе справжніми футболістами. Відвідали тренування, зіграли матч та побували на прес-конференції команди. Від спілкування з п. Богданом Мельником та нашими футболістами-героями отримали неймовірні емоції, море вражень і позитиву. Pokrova Lviv AMP – Ви неймовірні!!!
Бажаємо успіху в чемпіонаті Польщі ПЗУ АМП Футбол Екстракляса!![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)