Майбутні першокласники знайомляться з “Джерельцем”
![](https://dzhereltse.org/wp-content/uploads/2021/08/43003373_1740656542698463_34913991012646912_n-e1629391171959.jpg)
09.06.2021
Сьогодні до нас прийшли наші нові маленькі друзі! Майбутні першокласники знайомляться зі школою, а “Джерельце” знайомиться з ними.
Для цієї чудової активної веселої малечі сьогодні відкрилися світлі класи, прийшли найкращі вчителі. Було весело і цікаво. А тим часом шкільна адміністрація зустрічалася з батьками, перші настанови, щирі поради, сто запитань.