Незмінна залишається любов!
![](https://dzhereltse.org/wp-content/uploads/2023/02/1-1-1.jpg)
14.02.2023
Війна внесла свої корективи у нашу повсякденність, наші плани та мрії.
Незмінним залишилося світле і чисте почуття ЛЮБОВІ![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
Сьогодні наші джерельчата говорили про любов до мами, тата, бабусі і дідуся, до своїх рідних, до нашої рідної Батьківщини та її захисників. Учні написали валентинки для усіх хто захищає нашу Україну, в які вклали любов, добро та бажали найшвидшої Перемоги для України та повернення усіх воїнів додому. ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
Svitlana Mazur
#Початкова_школа_Джерельце