І наші дівчатка люблять хустки!
День української хустки у початковій школі «Джерельце» відзначили не тільки дорослі. Діткам теж подобаються хустки, і вони вчилися їх красиво пов’язати.
Маленькі першокласники з 1-Б з вчителькою п.Наталею Ренчкою сьогодні дізналися багато цікавого про цей фрагмент українського національного строю. Різнобарв’я хусток полонило 1-Б клас. Було кольорово, красиво та цікаво. Настільки цікаво, що в кінці дня хлопці потайки вирішили теж приміряти цю красу ![🙂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f642.png)
Щиро дякуємо учням 4-В класу та їх вчительці п.Наталі Гвоздик, що прийшли у гості до першокласників та розповіли традиції та звичаї минулих часів про хустку.
Сьогодні звичайний будень у нашій школі став святом! І можна було побачити та відчути, як діти і дорослі горнуться до рідної краси.