День пам’яті Чорнобиля
![](https://dzhereltse.org/wp-content/uploads/2024/05/img_1913-463x348-1.jpeg)
26.04.2024
Пам’ятаймо про Чорнобиль!
Сьогодні – день пам’яті Чорнобильської трагедії – однієї з найбільших техногенних катастроф, яка назавжди змінила наше життя. Урок-розповідь вчительки 2-Б класу п. Тетяни Шевців.
Сьогодні, як ніколи, застерігаємо про використання атомної зброї, про бездумні погрози держави-агресора, наслідком яких може бути загроза існуванню цілої нашої планети. Нехай цей день стане нагадуванням про потребу в безпекових технологіях, відповідальному використанні ресурсів та пам’яті про тих, хто став жертвою недбалості. Нехай такі трагедії ніколи не повторяться! Пам’ятаймо про Чорнобильську трагедію!