Чудовий весняний благодійний ярмарок!
![](https://dzhereltse.org/wp-content/uploads/2024/05/441971382_931835168739712_5844962048253462461_n-1-e1716505847612.jpg)
18.05.2024
Дружно,
гамірно
та насичено
проходив сьогодні благодійний ярмарок «На дрони для ЗСУ». Столи просто вражали своєю різноманітністю,
яскравістю
та широким асортиментом смаколиків![🍭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1/16/1f36d.png)
та напоїв![🧃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f9c3.png)
. Висловлюємо щирі слова подяки за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, вчителям та нашим джерельчатам. Завдяки Вашій підтримці, розумінню, ми змогли сьогодні зібрати 124.000 грн, тим самим підтримати ЗСУ у важкий для нашої країни час.