Безпека наших дітей в інтернеті – бесіда з батьками

Тема зустрічі з батьками «Безпека наших дітей в інтернеті».

Спілкуємося з батьками  про комп’ютерні ігри і використання дітьми мережі Інтернет.🧑‍💻 Про те, що ми не зможемо заборонити дитині гаджет,📲 але ми можемо дітям давати знання про безпеку в цьому.👮

Шкільний психолог п.Наталя Атаманчук розповіла про формування довіри з дитиною, яка дуже важлива для подальшої комунікації, особливо у підлітковому віці.

Поговорили про цінність сім’ї, 🫶 де закладаються основи світогляду, формуються цінності та пріоритети, де є відчуття безпеки, 🫂 щоб дитина завжди могла поділитися з батьками всім, що її цікавить, чи хвилює, і не боятися осуду найрідніших людей.

Поговорили про фільм “Юнацтво”, який зачіпає проблеми сьогодення, сім’ї та способу ” виживання” підлітків, які не можуть справитися зі складними емоціями…

Вчителька інформатики п.Олена Гордієнко розповіла про ризики, з якими стикаються в мережі Інтернет і діти, і дорослі. Особливо сьогодні в умовах інформаційної війни.

З’ясували, що таке ІПСО, чому в трендах України появляються виконавці з ворожої країни, у чому загроза від прослуховування музики і споживання іншого контенту з країни-агресора.

Акцентували на ризиках залучення дітей і підлітків до терористичної діяльності через контакти в онлайн-іграх та телеграм-каналах.

Зустріч відбулася у форматі дискусії.

Батьки вільно проговорювали важливі теми, задавали запитання, ділилися своїм баченням ситуації.

Спільно ми прийшли до наступних висновків, що батьки і вчителі мають звертати особливу увагу на:

  • спілкування, співпрацю, інтерес до дитини;
  • спостереження за дітьми;
  • розвиток у дітей критичного мислення;
  • цікаві заняття для дитини без використання мережі Інтернет.

Це дуже цінно, бо нині дитина потребує допомоги та підтримки, а сім’ї правильних орієнтирів.

© Dzhereltse. All rights reserved 2025. 
Facebook | YouTube