100 днів навчання у “Джерельці”
100 днів у школі – то цікавий і веселий день. День, коли багато приємностей, але є нагода зупинитися і задуматися. Це добре знає невтомний 3-А клас з вчителькою п.Іриною Дмітровою. У них були сьогодні 100 цукерок і 100 усмішок, 100 долоньок друзів і 100 досягнень у навчальному році!
3-Б на один день став 100-літніми бабусями та дідусями, а вчителька п.Наталя Ренчка – внучкою Наталочкою. День був насичений цікавими завданнями, емоціями, радістю та посмішками. Оточуючі посміхалися з різних причин ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f609.png)