Новини

WP_20171110_12_38_52_Pro-1
Як “Джерельце” ярмаркувало

Осінній благодійний ярмарок у школі “Джерельце” – небуденна подія, на яку чекали всі. Готувалися старанно і творчо. У програму свята входили виставка осінніх композицій, смачний благодійний ярмарок, музично-розважальна частина з піснями, танцями-бансами, спортивними конкурсами і справжній козацький куліш з казана.

І ось очікувана п’ятниця 10 листопада. Осінній дощик вирішив нас перевірити. Але ми не з лякливих! В теплих курточках, з парасольками всі дружно висипали на шкільне подвір’я. І дощ відступив, навіть сонечко зблиснуло! Ось які чудові поробки, яку вишукану смакоту підготували діти, вчителі і батьки:

Школа ярмаркує! Маленьким продавцям допомагають батьки і вчителі. Купують усі! Де ж тут стримаєшся, коли стільки смачного на столах! Веселі усмішки, діловий гомін: радимо, що вибрати, шукаємо решту, жартуємо, непокоїмося, що до нас не підходять, закликаємо, несподівано виявляємо, що майже все розкупили…

А ще на ярмарок завітали справжні козаки з товариства “Кіш” з справжніми мушкетами і шаблями, з козацьким казаном і зварили нам найсправжнісінький козацький куліш. Смакують усі на ярмарку, на апетитний димок прийшли гості з сусіднього “Кредобанку”.

Отож, куліш ми з’їли, з мушкетів постріляли, все розпродали-розкупили,  футбол пограли, потанцювали і поспівали, а розходитися не хочеться. Гарно було! Школа “Джерельце”, ми – найкращі!

 

 • Січень 6 2019

  З Різдвом Христовим та Новим роком!

 • Грудень 24 2018

  Наші успішні вчителі

 • Грудень 18 2018

  Посвята у першокласники

 • Листопад 30 2018

  #Щедрий вівторок: благодійний ярмарок у “Джерельці”

 • Жовтень 23 2018

  Осіннє світло Зарваниці

 • Жовтень 15 2018

  День Захисника України у “Джерельці”