Новини

thumb-big-420x305-809e
Як “Джерельце” до Великодня готувалося

А ви вже маєте прикрашену вербичку? І підете святити у Вербну неділю? Бо наш 2-А клас вже має! Діти самі виготовили і гарно замаїли вербові гілочки. Щоб потім посвятити і так дуже легенько вдаряти когось, примовляючи: не я б’ю, верба б’є, віднині за тиждень – Великдень! А потім з пошаною весь рік зберігати цей символ весни і здоров’я.

А через тиждень вже й справді Великдень. Готуймося, бо встигнути треба багато. Спершу писанки. Їх величезне розмаїття діти школи “Джерельце” – від першого до четвертого класу – вивчили, намалювали і виготовили на уроках художньої праці під керівництвом вчительки п.Людмили Бєльскої. Це виставка писанок у шкільній галереї, а більше робіт ось тут.

Багато майстер-класів з виготовлення декорів-писанок відбулися цими днями у школі. Та 2-А з вчителькою п.Лідією Хоршуновою вразили найбільше. За активної участі батьків учні наважилися писати справжні писанки: писальцями, воском, зі свічечкою і фарбами.

А який Великдень без запашної солоденької пасочки?! Учні 4-В класу з вчителькою п.Наталею Гвоздик пекли паски у пекарні “Братванка”. Ось ми до свят і готові! А ви???

 • Березень 10 2019

  Прийом документів у перший клас 2019 – 2020 н.р.

 • Січень 24 2019

  100 років Соборності України: як святкувало “Джерельце”

 • Січень 6 2019

  З Різдвом Христовим та Новим роком!

 • Грудень 29 2018

  1-А: до Різдва і Нового року готові!

 • Грудень 24 2018

  Наші успішні вчителі

 • Грудень 18 2018

  Посвята у першокласники