Новини

thumb-big-420x305-809e
Як “Джерельце” до Великодня готувалося

А ви вже маєте прикрашену вербичку? І підете святити у Вербну неділю? Бо наш 2-А клас вже має! Діти самі виготовили і гарно замаїли вербові гілочки. Щоб потім посвятити і так дуже легенько вдаряти когось, примовляючи: не я б’ю, верба б’є, віднині за тиждень – Великдень! А потім з пошаною весь рік зберігати цей символ весни і здоров’я.

А через тиждень вже й справді Великдень. Готуймося, бо встигнути треба багато. Спершу писанки. Їх величезне розмаїття діти школи “Джерельце” – від першого до четвертого класу – вивчили, намалювали і виготовили на уроках художньої праці під керівництвом вчительки п.Людмили Бєльскої. Це виставка писанок у шкільній галереї, а більше робіт ось тут.

Багато майстер-класів з виготовлення декорів-писанок відбулися цими днями у школі. Та 2-А з вчителькою п.Лідією Хоршуновою вразили найбільше. За активної участі батьків учні наважилися писати справжні писанки: писальцями, воском, зі свічечкою і фарбами.

А який Великдень без запашної солоденької пасочки?! Учні 4-В класу з вчителькою п.Наталею Гвоздик пекли паски у пекарні “Братванка”. Ось ми до свят і готові! А ви???

 • Травень 31 2019

  Наказ про зарахування учнів до 1-х класів 2019-20 н.р.

 • Травень 16 2019

  День вишиванки у “Джерельці”

 • Травень 13 2019

  2-Б: Бабусине свято

 • Травень 12 2019

  З святом, любі матусі і бабусі!

 • Квітень 25 2019

  Христос Воскрес! Радісного Великодня!

 • Квітень 5 2019

  4-В: батьки на ранкових зустрічах