Новини

_DSC8363
Свято для вчителів у “Джерельці”

День вчителя – тепле і щире свято у кожній школі, без перебільшення це свято всіх. Бо всі ми колись були учнями, багато з нас тепер вчителі.

У нашій школі цього дня гамірно і весело. Адже всім треба встигнути у свої класи, не забути, що задати своїм учням, нічого не переплутати… Не дивуйтеся, сьогодні уроки ведуть четверті класи – така у нас традиція. Це дуже цікаво, несподівано, і клопітно, і приємно. “Мені все вдалося! Ой, а ми і не знали, як вчителям важко!” – такі відгуки у юних педагогів.

І подарунок від учнів – святковий концерт! Гарно провели його учасники театрального гуртка під керівництвом п.Тетяни у вигляді веселих історій. Свої пісні подарували солісти Софія Колос та учасники вокального гуртка під керівництвом п.Галини, а сама вона здивувала натхненним віршем. Вразив виступ нашої юної гімнастки Варвари, проникливо розповіла вірш Софія Сова.

Потішили наші гості – учасники циркової студії центру творчості Залізничного району під керівництвом   .

А на закінчення свята – слово директора п.Світлани: “Професія вчителя – від Бога, а всі інші – від вчителя! Вчителі важливі! Дякую вам усім, і нашим чудовим, талановитим учням!”

 

 • Жовтень 4 2019

  Вчителі – важливі!

 • Жовтень 3 2019

  Вітаємо з нагородою, п.Людмило!

 • Серпень 29 2019

  Ласкаво запрошуємо до школи!

 • Липень 5 2019

  Наш директор – Відмінник освіти!

 • Травень 31 2019

  Наказ про зарахування учнів до 1-х класів 2019-20 н.р.

 • Травень 17 2019

  Наша весняна школа