Новини

_DSC8363
Свято для вчителів у “Джерельці”

День вчителя – тепле і щире свято у кожній школі, без перебільшення це свято всіх. Бо всі ми колись були учнями, багато з нас тепер вчителі.

У нашій школі цього дня гамірно і весело. Адже всім треба встигнути у свої класи, не забути, що задати своїм учням, нічого не переплутати… Не дивуйтеся, сьогодні уроки ведуть четверті класи – така у нас традиція. Це дуже цікаво, несподівано, і клопітно, і приємно. “Мені все вдалося! Ой, а ми і не знали, як вчителям важко!” – такі відгуки у юних педагогів.

І подарунок від учнів – святковий концерт! Гарно провели його учасники театрального гуртка під керівництвом п.Тетяни у вигляді веселих історій. Свої пісні подарували солісти Софія Колос та учасники вокального гуртка під керівництвом п.Галини, а сама вона здивувала натхненним віршем. Вразив виступ нашої юної гімнастки Варвари, проникливо розповіла вірш Софія Сова.

Потішили наші гості – учасники циркової студії центру творчості Залізничного району під керівництвом   .

А на закінчення свята – слово директора п.Світлани: “Професія вчителя – від Бога, а всі інші – від вчителя! Вчителі важливі! Дякую вам усім, і нашим чудовим, талановитим учням!”

 

 • Січень 6 2019

  З Різдвом Христовим та Новим роком!

 • Грудень 24 2018

  Наші успішні вчителі

 • Грудень 18 2018

  Посвята у першокласники

 • Листопад 30 2018

  #Щедрий вівторок: благодійний ярмарок у “Джерельці”

 • Жовтень 23 2018

  Осіннє світло Зарваниці

 • Жовтень 15 2018

  День Захисника України у “Джерельці”