Новини

Соборність
100 років Соборності України: як святкувало “Джерельце”

У цей знаменний день 100 років тому дві новостворені на уламках імперій українські держави УНР та ЗУНР проголосили об’єднання в єдину Українську державу. Так здійснилася давня мрія роз’єднаних віками українців. День Злуки, свято Соборності України дуже популярне і улюблене в українців, дорослих і дітей, які ще від початку 90-х років творять символічні ланцюги єдності.

Цьогорічне ювілейне святкування теж не залишило нікого байдужим. Школи і дошкільні заклади м.Львова провели марафон “Ланцюг єднання “живого слова”, до якого радо приєдналися вчителі “Джерельця”.

 

У всіх класах ранкові зустрічі були присвячені Дню Соборності. Наші школярі, які народилися і підростають вже у незалежній Україні, розповідали, як щиро люблять вони свою країну і бажають їй бути сильною, мудрою, прекрасною і єдиною!

 

Говорить вчителька 2-Б класу п.Наталя Ренчка:

- Багато сьогодні говорили про Соборність України. Зі святом Вас усіх! Знаєте, що вражає? У нас маленькі діти, а висловлювали своєї думки так, що не кожен дорослий вміє. Вони бачать майбутню Україну своїми оченятами, своїм серцем її відчувають. Головне наше завдання скерувати їх у правильному напрямку, а далі вони усе зможуть. Вони – наше майбутнє! Наші президенти, політики…, лікарі, вчителі. Виховуймо їх правильно і будемо ними пишатися! Слава Україні!

 

 • Травень 31 2019

  Наказ про зарахування учнів до 1-х класів 2019-20 н.р.

 • Травень 16 2019

  День вишиванки у “Джерельці”

 • Травень 13 2019

  2-Б: Бабусине свято

 • Травень 12 2019

  З святом, любі матусі і бабусі!

 • Квітень 25 2019

  Христос Воскрес! Радісного Великодня!

 • Квітень 5 2019

  4-В: батьки на ранкових зустрічах